Atik Kor

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Nikolla Trimpare 3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1529672395_25.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Atik Kor është klinika e parë private për Kardiologji dhe Mjekësi Interne themeluar nga Dr. Josif Naumovski, 24 vjet eksperiencë, me vendndodhje në qendër të qytetit. Bartës i aktivitetit Dr. Maja Shushlevska Pavkovska, specialist internistë, një bashkëpunëtore shumëvjeçare e Dr. Naumovskit.

Në ordinancë kryhen kontrollet e plota interniste dhe vlerësime të hollësishme në sistemin kardiovaskular me metoda bashkëkohore diagnostikuese: 2D kolor-dopler bazë për ekokardiografi dhe speckle echocardiography e përparuar, dopler për arteriet karotide dhe dopler për vaskularitetin periferik të arterieve dhe venave, eko e abdomenit. Stres test, EKG Holer 24 orë.

• Kabineti për gjëndrës tiroide me përvojë shumëvjeçare në diagnozën, trajtimin dhe monitorimin e sëmundjeve të gjendjes, hipo- dhe hiperthiroidisëm, gjëndra tiroide në shtatzëni, sëmundje tiroide e syve, sëmundjet beninje dhe malinje të gjendrës tiroide.

• Kabineti për endokrinologji dhe diabetologji.
• Laboratori biokimike: status i plotë hematologjik, status i plotë urinar ( glucid, lipide, proteina, enzimë, degraduese, elektrolite), hormone të gjendjes tiroide, parametrat e diabetit, tumor marker, teste për sëmundje infektive.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj