Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Ohrid
 • Strumica
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Tools - manufacturers
 • Plastics - moulds(molds) & tools - manufacturers
 • Plastics & plastic products
 • Plastics & plastic products - manufacturers & wholesale
 • Metal - engraving
 • Electrical Materials, Supplies, Instruments & Equipment
 • Electric Tools
 • Packaging - Plastic Bottles
 • Product Packaging & Shipping Materials
 • Machine Processing
 • Machine Parts - Manufacturers & Retail
 • Tools
 • Bathroom - Equipment, Fixtures & Accessories
 • Grinding Tools, Drills & Reamers
 • Iso Standardized Companies
 • Bathroom Fixtures & Accessories Retail
 • Occupational Safety Equipment & Supplies (Workplace Safety)
 • Hand & Power Tools
 • Embossers
 • Foundary
Повеќе филтриПомалку филтри

Moulds (molds) - manufacturers по градови

Bitola Kavadarci Negotino Ohrid Prilep Skopje Stip Strumica

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Moulds (molds) - manufacturers

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

3D Print


 • Address : Karposh
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alatnica Liva


 • Address : ul.51, Stopanski dvor 21
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7844 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alatnica RK-NK


 • Address : Lazar Pop-Trajkov 32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boge


 • Address : s.Katlanovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7875 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elema


 • Address : ul.51, Stopanski dvor 132
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7843 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568892050_01.jpg?t=true&w=300&h=300

Elko-CC/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Final meplast


 • Address : ul.2, s.Vizbegovo 37
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Folmer-tehna


 • Address : Sharplaninska 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kod engineering


 • Address : Prizrenska 22/50
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7848 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

“Код инженеринг” дооел се занимава со производство и услуги во областа на електирично осветлување и лесни метални конструкции.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1571306341_57.png?t=true&w=300&h=300

Mak Madesjo


 • Address : Pero Nakov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalo plastika product


 • Address : s.Zelenikovo
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7871 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mip Model


 • Address : Novoproektirana b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

O.S.A.


 • Address : Dushan Taskovikj 32
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Svemek


 • Address : Pero Nakov 134
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7855 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од полноќ, ново поевтинување на дизелот.Регулаторната комисија за енергетика ја направи пресметката. Цената на дизелот се намалува за 2,5 денари и ќе се ...
сите 121 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Zoom Video Communications Inc во вторникот соопшти дека ќе укине околу 1.300 работни места, бидејќи побарувачката за услугите за ...
сите 21 | | | веќе видена

Во периодот од 1 јануари до 7 февруари годинава АД ЕСМ преку капацитетите со кои располага произведе 699.240 мегават часови електрична енергија, што е за 40 ...
сите 164 | | | веќе видена

Во организација на Американската Стопанска Комора во Северна Македонија (АмЧам), денеска во Скопје се одржа конференција посветена на важноста на “ESG” ...
сите 77 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel