Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Metale inoks - përpunim
 • Rrethoja dhe parmakë - përpunim dhe tregti
 • Metale inoksi - tregti
 • Mobilje prej metali
 • Strehë dhe tenda
 • Ndërtimtari - Punë Përfundimtare
 • Enterier - Projektim Dhe Dizajn
 • Çelik Dhe Produkte Çeliku - Prodhim Dhe Tregti
 • Shkallë - Punime
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Mobilje - Veriga Për Mobilje (Pjesë)
 • Hekur I Farkuar
 • Bravëpunues - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Metale inoks - përpunim në Shkup

Boro Kajeviq


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7855 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00 • Sh nga 07:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bratstvo Povrsinska Zastita


 • Adresa: Pero Nakov 124
 • Vendi: Shkup
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 06:00 deri më 22:00 • Sh nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Inox art dizajn


 • Adresa: Skupi 20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7847 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00

Inox Art Design është një kompani që merret me prodhimin e produkteve inox dhe përfshirjen e tyre në të brendshme dhe të jashtme.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1427804957_76.jpg?t=true&w=300&h=300

Jork Invest


 • Adresa: Hristo Smirnenski 37 lok.4
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sejf Dizajn


 • Adresa: F.Studeniçan p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7863 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tehnospoj


 • Adresa: Dane Krapçev 29
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trineks


 • Adresa: Vlladimir Komarov 40-2/5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zavar design


 • Adresa: Bllagoja Stefkovski 2-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlate Inox


 • Adresa: Boris Trajkovski 107
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7859 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата потпишала оваа година договори со 48 компании за помош за дополнителни инвестиции во рамки на Планот за економски раст за финансиска поддршка на ...
сите 40 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евробарометар“, спроведено во периодот обележан со пандемијата Ковид-19, покажува дека Европејците се многу загрижени за економската ...
сите 106 | | | веќе видена

Годинава компанијата „Варус’ одбележува 30 години постоење на македонскиот и пазарот на југоисточна европа. Основана во 1990 година, „Варус“ е меѓу првите ...
сите 21 | | | веќе видена

Народната банка ги отфрла како целосно неточни обвинувањата на Трифун Костовски, еден од доминантните сопственици на „Еуростандард банка“ АД Скопје – сега во ...
сите 55 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 26 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj