Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Прилеп
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Месари и месарници
 • Скара на кило
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Месари и месарници во Прилеп

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Боеми


 • Адреса: Ѓорче Петров 79-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км

Европа


 • Адреса: Борка Талески 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00 • Сре , Саб од 08:00 до 16:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Пауза 13:00-17:00 часот

Егзор


 • Адреса: Васко Карангелевски 88-б
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Елен


 • Адреса: Александар Македонски 22
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 19:00 • Сре , Саб од 08:00 до 16:00

Злате


 • Адреса: 11-ти Октомври б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км

Златоврв


 • Адреса: Илинденска 14
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 20:00 • Сре , Саб од 09:00 до 15:00

Пауза: Пон,Вто;Чет-Пет 13-16ч

Карне комерц


 • Адреса: Борка Талески 95
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

Креас


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 60
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет од 08:00 до 20:00 • Сре од 08:00 до 17:00 • Пет од 20:00 до 20:00 • Саб од 20:00 до 17:30

Марк


 • Адреса: Благоја Цанески-Челото 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 20:00 • Сре , Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Мартин


 • Адреса: Војводинска 1/13
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7474 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Марфил


 • Адреса: Осоговска 14
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км

Мело


 • Адреса: Херој Карпош 17-а
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13-17ч

Мик Свети Николе


 • Адреса: Благоја Цанески-Челото 4
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб - Нед од 08:00 до 16:00

Мик Свети Николе


 • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 65
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

М и П Марфил


 • Адреса: Александар Македонски б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

Огнен Три Мес


 • Адреса: Војводинска Б.Б.
 • Место: Прилеп

Пикантно Каре


 • Адреса: Јоска Јорданоски 18
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км

Пирган


 • Адреса: Републиканска 86
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 20:00 • Сре , Саб од 08:00 до 15:00

Пауза: Пон, Вто, Чет-Пет 12-17ч

Пирин


 • Адреса: Борка Талески 39
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 20:00 • Сре , Саб од 07:00 до 15:00

Пауза: Пон-Пет 12-17ч

Стефамес-Бутле


 • Адреса: Борка Талески 76
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7476 км
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 16:00 • Саб од 08:00 до 16:00

Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 25 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена

Колку силно коронавирусот ќе удри врз домашната економија, засега никој не сака да прогнозира. Дел од бизнисот, особено туристичката дејност, веќе почна да ...
сите 10 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи