Мартин


  • Адреса: Војводинска 1/13
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7474 км
  • Локација: мал ТЦ Точила

  • Телефон 2: 075 995191
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00
    Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Турската компанија „Текнопанел“ ќе инвестира 16 милиони евра во изградба на нов производствен капацитет во ТИРЗ Скопје. Одлуката за инвестиција е постигната на ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 12 минути Интелегент Нетворк Солушнс (ИНС) е локална македонска софтверска компанија, но тоа ни најмалку не и било проблем оваа ИТ компанија ...
сите 15 | | | веќе видена

Македонски Телеком уште еднаш ја потврдува својата лидерска позиција во технолошките иновации и дигитализацијата, претставувајќи го новото припејд еSIM решение ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи