Европа


  • Адреса: Борка Талески 18
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: спроти пазарот

  • Телефон 2: 075 677150
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 09:00 до 20:00
    Сре , Саб од 08:00 до 16:00
  • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска е вклучена во иницијативата на водечкиот глобален информативен сервис за централно банкарство и ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи