Креас


 • Адреса: бул.Гоце Делчев 60
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Локација: кај новата автобуска станица

 • Работно време: Пон , Вто , Чет од 08:00 до 20:00
  Сре од 08:00 до 17:00
  Пет од 20:00 до 20:00
  Саб од 20:00 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Во врска со проектот ЈПП ФЕ Осломеј беше организирана он лајн презентација пред заинтересирани компании од целиот свет за локацијата за две фотоволтаични ...
сите 8 | | | веќе видена

НЛБ Банка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) минатата недела потпишаа договор за финансиски пакет кој е составен од две кредитни линии во вкупна ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи