Мик Свети Николе


  • Адреса: Благоја Цанески-Челото 4
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
  • Локација: градски пазар

  • Телефон 2: 075 467012
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб - Нед од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

По објавата на Единствениот национален електронски регистер на прописи (ЕНЕР) за почеток на процесот за подготовка на закон за измена и дополнување на Законот ...
сите 39 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 51 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев денеска на својата фејсбук страница напиша дека поддршката на домашниот туризам и ваучерите „Дома си е дома“ дадоа одлични резултати за ...
сите 97 | | | веќе видена

Хуавеј, водечки глобален снабдувач на инфраструктура и паметни уреди за информатичко комуникациската технологија (ИКТ), е возбуден да го сподели фактот дека ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи