Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Strumicë
 • Tetovë
 • Prilep
 • Vinicë
 • Gostivar
 • Stip
 • Kërçovë
 • Kumanovë
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Masazh terapeutik
 • Ordinanca për terapi fizikale
 • Masazh - sallone
 • Sport - masazhe sportive
 • Rehabilitim - qendra
 • Sallone Bukurie
 • Kozmetikë - Sallone
 • Ordinanca Shëndetsore - Private
 • Mjekësia Alternative
 • Spa Qendra
 • Fitnes - Qendra
 • Akupunkturë
 • Manikyr Dhe Pedikyr
 • Homeopatia
 • Tomografi Kompjuterike
 • Neuro Psikiatria
 • Ordinanca Ortopedike
 • Psikologë Dhe Këshilltore Psikologjike
 • Mjekësia E Punës
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Masazh terapeutik

Rojal Masaza


 • Adresa: Marshal Tito 72
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км

Kategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SAS masaz


 • Adresa: Pandil Shishkov 26
 • Vendi: Shkup

Kategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Serdzo Salon


 • Adresa: Todor Çangov 2/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7856 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sharenley Ann/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i parë i përgjithshëm privat-Remedika


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 18
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Spitali i parë privat-Remedika


 • Adresa: Bratstvo Edinstvo 29
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sreçko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Bella IF


 • Adresa: Nova Tabana 2/1
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio EnergovitKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio IN


 • Adresa: Branisllav Nushiq 13-2/17
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7850 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Jovana


 • Adresa: Jakim Stojkovski 9
 • Vendi: Probistip
 • Distanca: ≈7902 км

Kategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio Kinezio/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tair Ali


 • Adresa: Boris sarafov 162A
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7844 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tajlandska joga masazhaKategoritë:

joga, masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TonusKategoritë:

masazh terapeutik

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Valeo


 • Adresa: Nikolla Karev 97
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7867 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Viktor fizioterapija


 • Adresa: Vëllezërit Ginoski p.n.
 • Vendi: Gostivar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xho Kara


 • Adresa: Goce Dellзev 3
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7979 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravje i Fitnes


 • Adresa: bul.ASNOM (AVNOJ) 60
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 20:00 • Sh nga 16:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Еdem Wellness Center


 • Adresa: Mlladinska 277
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7971 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Невозможно е да се предвиди иднината и сето она што таа може да го донесе. Секогаш се надеваме на најдоброто, но понекогаш животот нè става во непредвидливи ...
сите 16 | | | веќе видена

Од вечерва по полноќ за 2 денари ќе се зголеми цената на дизел горивото и нафтата за домаќинствата, додека цените на бензинот и на мазутот не се менуваат. ...
сите 78 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Производствениот погон на банкротираниот белгиски „Ван Хол“ лоциран во ТИРЗ Скопје 2 преминува во сопственост на холандската семејна ...
сите 5 | | | веќе видена

Адам Мосери е во компанијата Фејсбук од 2008 година. Почна како дизајнер на производи, а во 2018 година стана првиот човек на Инстаграм. Фејсбук го купи ...
сите 4 | | | веќе видена

Цените во Хрватска експлодираа, а еден Австриец на медиумите им ја приложил и потврдата од ресторанот во Лошињ, обидувајќи се со хумор да го прикрие бесот кога ...
| | веќе видена

Фабриката за чоколади, бомбони и фавли, „Европа“ од Скопје, има нова директорка. Промената е заведена во Централниот регистар пред неколку дена. Станува збор ...
сите 7 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj