Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Magazina
 • Magazina për ushqim dhe për produkte të konsumit të gjerë
 • Fruta - përpunim, prodhim dhe tregti me shumicë
 • Ushqim - tregti me shumicë
 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Magazina në Strugë

Babus KompaniKategoritë:

magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkoprom


 • Adresa: Popovo blato p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ben-kom


 • Adresa: Debarski pat p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км

Kategoritë:

supermarkete, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gajret


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Plitisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7852 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gega


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Plitisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kozhuvçanka distribucija


 • Adresa: Servis Zona p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 15:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nafi kompani


 • Adresa: Dimitar Vllahov 47
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Netto


 • Adresa: Zona industriale p.n., lagj. Plitisht
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Netto


 • Adresa: JNA p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7854 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

minimarkete, magazina

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nexho komerc


 • Adresa: Marshall Tito 107
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Orhideja-Es


 • Adresa: Pablo Neruda 28
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Podgorka


 • Adresa: Marshall Tito 108
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Македонската банкарска асоцијација информира дека банките и штедилници интензивно преземаат активности за заштита на здравјето на клиентите.„Апелираме до ...
сите 27 | | | веќе видена

На просечно четиричлено семејство во март оваа година му биле неопходни најмалку 32.841 денар за задоволување на основните потреби, покажува минималната ...
сите 8 | | | веќе видена

Во целиот изминат период, од почетокот на кризата поради коронавирусот па наваму, Стопанската комора на Македонија презеде екстензивни активности за да ...
сите 33 | | | веќе видена

Скандалозно и парадоксално до максимум. Во време на светска пандемија и вонредна состојба во државава, во услови кога илјадници луѓе остануваат без работа, ...
сите 32 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj