Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratories
 • Consulting
 • Geological exploring
 • Bio-chemical laboratories
 • Iso standardized companies
 • Engineering
 • Quality Assurance & Control
 • Environmental Planning
 • Architectural Services
 • Quality Control Consultants (Iso)
 • Construction Companies
 • Science & Research Consultants
 • Energy Services
 • Metallurgy & Materials
 • Chemicals & Chemical Products
 • Institutes
 • Genetics
 • Risk Assessment
 • Contractors - Roads & Highways
 • Buildings Construction Contractors
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratories in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Akin laboratory


 • Address : Jordan Mijalkov (Zheleznichka) 50/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Како лабораторија Акин, покрај тестови за КОВИД-19, обезбедуваме лабораториска анализа со висок квалитет, брзина и сигурност. Тука сме за вашето здравје и вашите најблиски.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1650960092_11.png?t=true&w=300&h=300

Bio Inzenering DOO


 • Address : Ivan Agovski 7/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko detekt


 • Address : Varshavska 9-4/11
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Road Design Group


 • Address : bul.Kiro Gligorov (Vojvodina) 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Drama Arts, laboratorija za digitalna audio vizuelna produkcija i post produkcija


 • Address : Rugjer Boshkovikj 22, p.fah 134
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering, laboratorija za mehatronika


 • Address : Karposh 2 b.b., p.fah 464
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Faculty of Mechanical Engineering, laboratorija za vibracii i bucava


 • Address : Karposh 2 b.b., p.fah 464
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

Categories:

laboratories

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Food Lab


 • Address : Boris Trajkovski (Prvomajska) 130
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Furniture testing laboratory


 • Address : 16-ta Makedonska Brigada 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genea


 • Address : Naum Naumovski Borche 29-1/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genomiks panorama/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Geoing MK


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 147/3 lok.5
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradezen Institut Makedonija


 • Address : Drezdenska 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jadran galenic Laboratory


 • Address : Venijamin Machukovski 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10686 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Labing Acg


 • Address : Makedonska Vojska (Crvena Armija) 10
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10680 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mak-kontrol


 • Address : Kosturski Heroi (29-ti Noemvri) 66
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Државниот завод за статистика денеска објави дека трошоците на животот во ноември се зголемени за 19,5 проценти во споредба со истиот месец лани, а цените на ...
сите 58 | | | веќе видена

Деновиве во поголемите ланци на маркети сме сведоци на намалување на цените на производите, па така леб може да се најде од 37-40 денари, маслото за јадење е ...
сите 71 | | | веќе видена

Ова што сега се предлага како даночна реформа воопшто не е даночна реформа оти сè останува исто. Јас и пред да влезам во Министерството за финансии зборував за ...
сите 153 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 43 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel