Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Manastir
 • Kumanovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore diagnostike
 • Laboratore biokimike
 • Ordinanca shëndetsore - private
 • Poliklinika
 • Ordinanca gjinekologjike
 • Klinika Dhe Qendra Klinike
 • Ordinanca Pediatrike
 • Mjekësia E Punës
 • Ordinanca Internistike
 • Vizitë Shtëpiake
 • Kirurgji
 • Rentgen - Inçizim
 • Ordinanca Stomatologjike (Dentistë)
 • Gjenetikë
 • Sterilitet Dhe Fertilitet - Shërim
 • Laboratori Mikrobiologjike
 • Ordinanca Për Vesh, Hundë Dhe Fyt - Otorinolaringologji
 • Ordinanca Për Sytë
 • Ordinanca Për Terapi Fizikale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore diagnostike

Intergin 2


 • Adresa: Dimitrije Çupovski 16 A-2 (Velko Vllahoviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

Karnatore klinike -Laboratori


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30

Kirurgjia-Laboratori


 • Adresa: Nënë Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Laboratori diagnostik Pavlina


 • Adresa: Anton Popov 39 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Medi Sens


 • Adresa: Bul.V.S.Bato 85-2/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00

Neuromedika-Kumanovë


 • Adresa: Tane Gjorgjiev 52
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈9435 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Neuromedica është klinika e parë private në Republikën e Maqedonisë që ka punuar me sukses për 27 vjet. Theks i veçantë në punën e Neuromedica vihet në shërbimin e plotë mjekësor 24 orë me një vizitë në shtëpi të përfshirë nga ekipet tona mjekësore.

Neuromedika-Vllae


 • Adresa: Vllae 87
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9437 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

Neuromedika është poliklinika e parë private në R. e Maqedonisë, e cila punon me sukses prej 27 vitesh. Ajo u mundëson të gjithë pacientëve shërbim shëndetësor primar dhe sekondar. Nëpërmjet investimeve të vazhdueshme ajo kontribuon në përmirësimin e cilësisë së shërbimeve. Një theks i veçantë i punës së Neuromedikas është vendosur në shërbimin e plotë mjekësor 24 orësh, duke përfshirë vizitat shtëpiake nga ana e ekipit tonë mjekësor.

Poliklinika


 • Adresa: F.Veleshtë
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈9490 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

Profesor Hristova


 • Adresa: bul.Ilinden 107 lok.5
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км

Ramus


 • Adresa: Fronti Popullor 14
 • Vendi: Shkup

Shën Mina


 • Adresa: Hristo Tatarçev 47-N/5 (Sava Kovaçeviq)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9442 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:30

Не работи од 14:30 до 17:30.

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Anton Popov 1 lok.3,4,5 (Ognjan Prica)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Pariska 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 10:30

Прием на пациенти: Сабота (08.00-10.30)

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Shirok Sokak 132 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈9535 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Nënë Tereza 35 (Vodnjanska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 24 llok.4 i lok.4-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈9441 км

Mapa

Растот на БДП во третиот квартал од 3,6 отсто, што го објави Државниот завод за статистика, за премиерот Зоран Заев е под неговите очекувања за раст од четири ...
сите 47 | | | веќе видена

Вицепремиерот Кочо Анѓушев вечерва со историски рекорд ја покрива аферата Рекет, чиј судски епилог започна, а според сведочењата се вмешани и лица од Владата ...
сите 55 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj