Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Laboratore diagnostike
 • Laboratore biokimike
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Laboratore diagnostike në Manastir

Bitollska laboratorija


 • Adresa: 11 Tetori 5-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 07:30 deri më 13:00

Dr. Kosturski


 • Adresa: Cane Vasilev 5
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 14:30

Sinlab (Adrialab)


 • Adresa: Shirok Sokak 132 (Marshall Tito)
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 13:00

Mapa

„Секоја фискална сметка е важна“ е слоганот на наградната игра Мој ДДВ #Моја награда што стартува на 15-ти овој месец и ќе трае една година до 14 декември 2019 ...
сите 120 | | | веќе видена

Откако 250 текстилни работнички од модната конфекција „Стоби“ од Велес останаа на улица оти фабриката ненадејно се затвори, трудова инспекција влегла во ...
сите 84 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj