Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Gjenetikë
 • Laboratore
 • Institute
 • Laboratore diagnostike
Повеќе филтриПомалку филтри

Gjenetikë по градови

Belgrade Ohër Shkup

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Gjenetikë

Akademia Maqedone e Shkencave dhe Arteve


 • Adresa: bul.Kërste Misirkov 2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bio Inxhiniering DOO


 • Adresa: Ivan Agovski 7/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

G-Life LabKategoritë:

gjenetikë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

G-Life Lab


 • Adresa: Bul.Partizanski Odredi 64/b-1/1-M
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

gjenetikë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Genomiks panoramaKategoritë:

gjenetikë, laboratore

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti i Mjekësisë Ligjore


 • Adresa: Nënë Tereza (Vodnjanska) 19
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlladost-Instituti për Shëndet Mendor të Fëmijëve dhe të Rinjëve


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 60-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biomed lab


 • Adresa: Vanço Pitoshevski 19-a
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Instituti për Hulumtime Mjekësore i Serbisë


 • Adresa: bul.JNA 12
 • Vendi: Belgrade

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
сите 18 | | | веќе видена

АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
сите 171 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj