Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kor (këngesh)
 • Shoqëri kulturoro-artistike
 • Organizata joqeveritare
 • Grupe dhe ansamble vallesh
Повеќе филтриПомалку филтри

Kor (këngesh) по градови

Gostivar Shkup Tetovë Vinicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kor (këngesh)

Lale-kori i femijëve të qytetit


 • Adresa: Goce Dellçev 234 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Menada-Kori i femrave të reja të qytetit


 • Adresa: Goce Dellçev 234 (Boris Kidriç)
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braqa Gjinoski


 • Adresa: Çede Filipovski p.n.
 • Vendi: Gostivar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KitkaKategoritë:

kor (këngesh)

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MKC Kori i Vajzave të Reja


 • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirçe Acev


 • Adresa: Drezdenska p.n. k.p.459
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sv.Zlata Meglenska


 • Adresa: Varshavska 32
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Најниски годишни стапки на инфлација се регистрирани во Грција, Малта и Португалија, а највисоки во Унгарија, Полска и ЛуксембургСтапката на инфлација во ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj