Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube - aikido по градови

Manastir Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube - aikido

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Parking

Aikido klub Henbo


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 20:30 deri më 22:00

Учете аикидо според една од најефикасните методологии. Низ тренинзите запознајте го своето тело и своите можности. Аикидото ја зголемува способноста за концентрација, го намалува стресот и ја зајакнува самодовербата. И најважно - ви го чува здравјето!

Kategoritë:

klube - aikido

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1568615842_87.png?t=true&w=300&h=300

Aikido Doxho ZEN DO


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aikido klub Hoshi


 • Adresa: Bukoviq 4-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 22:00

Kategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Keiko


 • Adresa: Bul.8 Shtatori p.n. (Revolucioni i Tetorit)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marui


 • Adresa: Hristo Batanxhiev 44 (Socijalistiçka Zora)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pat kon mirot-AikidoKategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Realen Aikido SkopjeKategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bushido


 • Adresa: Alekso Demnievski p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister Budo centar


 • Adresa: Stiv Naumov 61-a
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RandoriKategoritë:

klube - aikido

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Со навестувањето на постпандемискиот период, време е да се размисли како непречено да се заменат општите економски политики со поспецифични, секторски политики ...
сите 48 | | | веќе видена

Со цел гарантирање на безбедни услови за престој и користење на услуги во угостителските објекти, хотелите, мотелите, автокамповите Сојузот на стопански комори ...
сите 79 | | | веќе видена

Падот на бдп во првиот квартал беше очекуван во услови на трет бран на ковид 19, а податоците за вториот квартал упатуваат на позитивни сигнали, оцени ...
сите 62 | | | веќе видена

Од 22 јуни, Царинската управа ја прекинува постапката со која увозните давачки за возилата се пресметуваа во намален износ за 50 отсто, согласно со Законот за ...
сите 12 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj