Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Ohër
 • Strumicë
 • Manastir
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Vegla - përpunim
 • Plastikë - punim i kallëpeve dhe veglave
 • Plastikë - produkte plastike
 • Plastikë - prodhues
 • Vegla
 • Metale - Përpunim Dhe Gdhendje
 • Elektrikë - Materiale, Pjesë, Instrumente Dhe Pajisje
 • Ambalazh - Shishe Plastike
 • Ambalazh Për Paketim
 • Vegla Elektrike
 • Vegla Dore
 • Vegla Për Gdhendje
 • Banjo - Pajisje Dhe Pajim
 • Metalpunues
 • Firma Me Iso Standardizim
 • Sanitari
 • Mht-Mkz - Pajisje
 • Turjela Dhe Pllaka Mprehëse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kallëpe - përpunim

EIM CNC Teknik


 • Adresa: Drenovec 4
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

Boge


 • Adresa: F.Katllanovë
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7448 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Elema


 • Adresa: Rr.51 br.132, Stopanski dvor
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7416 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

ЕЛЕМА, вашиот сигурен и лојален партнер, е основана во 1991година.Со повеќе од 27 години искуство, не само што гарантираме висок квалитет, туку и иновативен пристап за да им ги дадеме на нашите клиенти само најдобрите и креативни решенија и искуства кога станува збор за обликување(калапи за машина) со вбризгување и дување, како и производство на предмети од пластични маси, со цел да се задоволат потребите и барања на нашите ценети клиенти.

Euro Tools


 • Adresa: Bul.1 Maji 275
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7481 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:30 deri më 17:00

Euro tuls


 • Adresa: Joakim Stojkovski 3
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 19:00 • Sh nga 08:30 deri më 17:00

Folmer-tehna


 • Adresa: Sharrpllaninska p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00

Kategoritë:

vegla - përpunim

Kod Inxhiniering


 • Adresa: Prizrenska 22/50
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7421 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Градежбна експанзија во скопски Аеродорм. Според Државната статистика, во јули била предвидена изгрдба на 600 стана во цел скопски регион, од ова близу 500 се ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи