Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Tetovë
 • Prilep
 • Strugë
 • Ohër
 • Manastir
 • Stip
 • Kërçovë
 • Strumicë
 • Gostivar
 • Veles
 • Kavadar
 • Koçanë
 • Kumanovë
 • Vinicë
 • Radovis
 • Dibër
 • Krushevë
 • Kratovë
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lounge bars
 • Kafe për marr me vete
 • Restorante - piceri
 • Kafe - Tregëti
 • Restorante - Ushqim I Shpejtë
 • Restorante - Pabe
 • Vende Për Zbavitjen E Fëmijëve
 • Pastiçeri
 • Hotele
 • Sport - Qendra, Objekte, Fusha Sporti Dhe Terrene Sportive
 • Apartamente Dhe Dhoma Private - Me Qera
 • Plazhe
 • Lëng Bare
 • Biljard - Sallone
 • Ketering
 • Restorante Për Dasma
 • Klube Nate
 • Klube Tenisi
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe-bare dhe kafe-klube

Garden/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Grlica


 • Adresa: Bllagoja Toska 12
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Guess


 • Adresa: f.Negotinë e Pollogut
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Image


 • Adresa: Jane Sandanski 63
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infiniti kichen bar


 • Adresa: Boris Kidriç 66
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Isen


 • Adresa: f.Reçicë e Madhe
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

It fresh


 • Adresa: rr.177, Recice e Vogel 2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Konaku


 • Adresa: Ilindenska 1
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Las Vegas


 • Adresa: 29 Nëntori 75
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Adresa: Boris Kidriç p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Adresa: Ilindenska 301
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M&B Kafe


 • Adresa: f.Reзicл e Vogлl
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maestro/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Majami


 • Adresa: Marshal Tito 88
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7396 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marun


 • Adresa: Dervish Cara p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mimi-Kafe 2020


 • Adresa: rr.120 2
 • Vendi: Tetovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Monako


 • Adresa: Kiro Ristovski Drnc lok.10
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mulliri Vjeter


 • Adresa: Ilindenska 1-A-2/2
 • Vendi: Tetovë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 00:00 • D nga 10:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oksa


 • Adresa: Ilindenska 188
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Oslo/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

ЕСМ има гас за скопските топлани Исток и Запад уште само за утре. Државните електрани во вчерашниот кус допис потенцираа дека гас и средства има на располагање ...
сите 54 | | | веќе видена

ЈСП „Скопје“ на 25 октомври годинава склучило договор со македонска компанија за набавка на гориво со фиксна цена од 100 денари за литар плус ДДВ,пишува ...
сите 69 | | | веќе видена

Основните производи нема да поевтинат од 1-ви декември, тврди комората за енергетика. Струјата допрва ќе поскапува, а крајната цена ќе ја плати народот, велат ...
сите 220 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj