Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Restorante nga a deri në zh
 • Lounge bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe-bare dhe kafe-klube në Prilep

Ambasada Serbest


 • Adresa: f.Debreshte
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art Kafe Aporea


 • Adresa: bul.Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Atlas


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 15
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 00:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bros' Burgers & Bar


 • Adresa: Ilindenska 22-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 9
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bus kafe


 • Adresa: bul.Goce Dellçev 79
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10749 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Club Calypso


 • Adresa: Orde Tuteski 3
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 00:00 • Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Del Posto/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Doda Ramis


 • Adresa: Trizlla 175
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fokus


 • Adresa: Pere Toshev 2
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fuad


 • Adresa: f.Llazhan
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10730 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gud Felas


 • Adresa: Andon Sllabejko 27-a
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Guru


 • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë (Mosa Pijade) 158
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ige Flaj


 • Adresa: Borka Talleski 21
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Image/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Bar Shaban


 • Adresa: f.Llazhani 1
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe C Зetiri


 • Adresa: Aleksandar Makedonski 607
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Espreso


 • Adresa: 11 Tetori 54
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Pauza


 • Adresa: Pere Toshev 6
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe doma


 • Adresa: Car Samoill 58
 • Vendi: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Очигледно е дека владата на СДСМ нема да го воведе прогресивното оданочување на доходот до изборите иако го најави како суштинско во програмските определби ...
сите 37 | | | веќе видена

На валутните пазари се зголеми вредноста на доларот во однос на кошничката валути. Индексот на доларот кој ја покажува вредноста на американскиот долар во ...
сите 51 | | | веќе видена

Од полноќ поевтинуваат бензините од еден денар до денар и половина. Цената на дизелот останува иста, одлучи денеска Регулаторната комисија за енергетика.Цената ...
сите 73 | | | веќе видена

Официјалните јавно достапни податоци на Македонската берза покажуваат дека најголемите и најуспешни компании речиси без исклучок, во првите девет месеци ...
сите 32 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj