Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Kafe-bare dhe kafe-klube
 • Kafe për marr me vete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kafe-bare dhe kafe-klube në Strumicë

Aptaun


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 1
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Babylon


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muзeto 21
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biljard Klub Tanзevi


 • Adresa: Kliment Ohridski 6
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boo Espresso


 • Adresa: Lleninova 12
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elefant Kofi Shop


 • Adresa: Goce Dellçev 8
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ex fast food


 • Adresa: Marshal Tito 4
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 08:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 02:00 • D nga 16:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flicking i lumtur


 • Adresa: Goce Dellçev 26
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gold


 • Adresa: QT Global
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00 • Sh nga 08:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gosip


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Heads Ap Kofi


 • Adresa: Goce Dellзev 22
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koncept


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 30
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Korner Kafe


 • Adresa: Kliment Ohridski 180
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lori car


 • Adresa: f.Koleshinë
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7558 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 06:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M&M Kafe


 • Adresa: Mosha Pijade 47
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maf-maf


 • Adresa: Josif Josifovski Sveshtarot 20
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nigma Cafe


 • Adresa: Lleninova 99-4/1
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PR Kafe


 • Adresa: Jane Sandanski 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qe Pasa


 • Adresa: Bllagoj Jankov-Muçeto 10
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7542 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 01:00 • Pr - Sh nga 08:00 deri më 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rakija Meze Bar


 • Adresa: 1 Maji 2
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 00:00 • D nga 16:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rokafana


 • Adresa: 24 Tetori 48
 • Vendi: Strumicë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Бензините од ноќеска на полноќ поевтинуваат за два денари за литар, а цената на дизел горивата се намалуваат за 1,5 денар, одлучи денеска Регулаторната ...
сите 110 | | | веќе видена

Законот за плати е обид за системско решевање на проблемот со платите во јавниот сектор, кажа вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи во гостувањето ...
сите 71 | | | веќе видена

Македонската економија ќе се раздвижува со увоз на работници од странство. Пазарот ќе се либерализира, но дали целосно или таргетирано, се уште е отворена ...
сите 45 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Кулата Генекс во Белград, една од градбите-симболи на градот, на јавно наддавање е купи од страна на компанијата Eureka bar d.o.o за ...
сите 6 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj