Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ice cream - manufacturers & dealers
 • Candy & confectioneries retail
 • Ice cream dealers
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
 • Coffee - wholesale merchants
 • Frozen Food - Manufacturers
 • Wedding - Catering & Caterers
 • Delicatessens Restaurants
 • Frozen Food - Merchants
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Confectionery - Manufacturers
 • Pasta - Manufacturers & Wholesale
Повеќе филтриПомалку филтри

Ice cream - manufacturers & dealers по градови

Bitola Kavadarci Prilep Skopje Strumica Tetovo Zürich

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Ice cream - manufacturers & dealers

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Amfora


 • Address : Todor Cipovski Merdzhan 12
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mon Cheri-Aai/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

1/SBS Menagment Aliji Behar


 • Address : Hurst strasse 648046
 • Place: Zürich

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cermat


 • Address : Boca Ivanova b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cermat


 • Address : Vasilevski pat, s.Vasilevo b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7540 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gelato


 • Address : bul.V.S.Bato 17-1/25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin


 • Address : Vasil Glavinov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 22:00 • Sat from 08:00 to 18:00 • Sun from 00:00 to 00:00

Cakes, cookies, small pastries, chestnut puree, sweet wheat, biscuits, Saints day bread, cheese crackers...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Malaga


 • Address : Dame Gruev 7-a blok 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milina ajs


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 852
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7476 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlaz 916


 • Address : Madzhari b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Neho


 • Address : Indira Gandi (Shuto Orizari) 31/16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pink mama


 • Address : Belasica 2
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rikapri/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rikrom


 • Address : ul.1632 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7430 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojtem


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/7881c9877fb21f123186d6a69174e153.jpg?t=true&w=300&h=300

Scoop


 • Address : Orce Nikolov 155
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Scoop artisan cafe


 • Address : Orce Nikolov 155
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На барањето на Сојузот на синдикати на Македонија (ССМ) Владата во првите сто дена да ги прими на разговор и да ја зголеми минималната плата на 450 евра, ...
сите 130 | | | веќе видена

Годишната стапка на инфлација во еврозоната во јуни годинава изнесува 2,5 отсто, што е пад од 2,6 отсто во мај. Една година претходно, во јуни 2023 година, ...
сите 65 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Заемот од 500 милиони евра може да го зголеми притисокот врз јавниот долг и да создаде предизвици за фискалната одржливост на ...
сите 27 | | | веќе видена

Буџетската дупка може да се намали само со сериозни реформи, а за јавниот долг ќе бидат потребни децении, вели економскиот аналитичар Абил Бауш. Според него, ...
сите 7 | | | веќе видена

Потребна е поголема мобилизација на финансиски средства, особено од приватниот сектор, за зелена трансформација, како дел од структурните реформи и за ...
сите 65 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel