Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Frozen food - manufacturers
 • Frozen food - merchants
 • Ice cream - manufacturers & dealers
 • Bakeries
 • Vegetables - processing
 • 200 Most Successful
 • Pasta - Manufacturers & Wholesale
 • Food Manufacturers
 • Ice Cream Dealers
Повеќе филтриПомалку филтри

Frozen food - manufacturers по градови

Bitola Gevgelija Kavadarci Ohrid Prilep Skopje Struga

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Frozen food - manufacturers

Adrijus


 • Address : Industriska zona Saraj
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7844 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alemoni


 • Address : Rade Jovchevski Korchagin 9-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Primeks


 • Address : Luka Gerov 4/28
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7845 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alpek


 • Address : 11-ti Oktomvri 82/1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milina ajs


 • Address : Aleksandar Makedonski (Mosha Pijade) 852
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7903 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Preferita


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Gevgelija
 • Distance: ≈7979 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tini-kom


 • Address : Industriska zona, s.Moroishta b.b.
 • Place: Struga
 • Distance: ≈7852 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trio


 • Address : Brakja Miladinovci 1/3
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7901 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vam-Pek


 • Address : Nakjo Lazovski 23
 • Place: Kavadarci
 • Distance: ≈7927 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito leb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Денес, Предлог-Буџетот за 2024 година ќе се најде на матичната Комисија за финансирање и буџет. Буџетот на својата приходна страна тежи малку над пет милијарди ...
сите 32 | | | веќе видена

Цените на златото достигнаа ново рекордно високо ниво во понеделникот втор ден по ред – при што цените на самото место достигнаа 2.100 долари додека глобалната ...
сите 54 | | | веќе видена

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 47 | | | веќе видена

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 150 | | | веќе видена

Британија мора да излезе со нова економска стратегија за да стави крај на 15-годишниот период на опаѓање на животниот стандард и проширување на нееднаквоста, ...
сите 2 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel