Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Strumica
 • Kocani
 • Stip
 • Tetovo
 • Kicevo
 • Prilep
 • Ohrid
 • Vinica
 • Gostivar
 • Sveti Nikole
 • Makedonski Brod
 • Bitola
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Delicatessens restaurants
 • Bakeries
 • Bake shops
 • Candy & confectioneries retail
 • Burek
 • Confectionery - Manufacturers
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • Pizzerias - Restaurants
 • Ice Cream - Manufacturers & Dealers
 • Wedding - Catering & Caterers
 • Corona Virus
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Catering
 • Полициски Час - Достава На Храна И Намирници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Delicatessens restaurants


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPublic transport7 days a weekAirconditionedCards accepted

Krin


 • Address : Vasil Glavinov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7851 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00 • Sun from 09:00 to 14:00

Cakes, cookies, small pastries, chestnut puree, sweet wheat, biscuits, Saints day bread, cheese crackers...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Aroma


 • Address : Gjoce Stojchevski 30
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Castello bakery


 • Address : Boris Kidrich 120
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 21:00 • Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Midpoint


 • Address : Ilindenska б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelivan


 • Address : Metodija Andonov Chento б.б.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rinia


 • Address : Ljubotenska 95
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7819 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sirena


 • Address : Ilirija 78
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Angels


 • Address : Leninova 1
 • Place: Strumica

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Antonio


 • Address : Ivan Hadzhinikolov (Ratko Mitrovikj) 69
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7861 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-а
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks


 • Address : Bel Kamen б.б.
 • Place: Kocani

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks


 • Address : Kuzman Josifovski Pitu 10
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan Luks


 • Address : Boris Krager б.б.
 • Place: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Balkan lux


 • Address : VMRO (Marshal Tito) б.б.
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7922 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejker


 • Address : Goce Delchev 52
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7970 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bejker 2


 • Address : Panche Peshev 23
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 06:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser


 • Address : Blagoj Jankov Mucheto б.б.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7969 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bobi


 • Address : Proleterska 17
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7847 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 03:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bon apetit


 • Address : Nikola Karev 1/1
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7923 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Choco bar


 • Address : Blagoj Gjorev 14
 • Place: Veles
 • Working Hours: Mon - Thu from 09:00 to 00:00 • Fri - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Chocoworld


 • Address : Makedonija 41
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во што ќе пазарат граѓаните од први декември кога ќе бидат забранети сегашните пластични кеси и ќе се користат исклучиво биоразградливи кои ќе чинат 15 денари? ...
сите 9 | | | веќе видена

Огромен дел од населението во земјава се соочува со егзистенцијални проблеми, половина милион преживува со по 150 денари на ден, а безидејноста на власта да се ...
сите 19 | | | веќе видена

Како резултат на миграциите во и надвор од земјата, повеќе од половина од компаниите во Македонија се соочуваат со проблем на задржување на работната сила на ...
сите 17 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Скопје станува многу динамичен град со голем потенцијал за напредок и просперитет, а овој октомври ја добива својата нова шопинг ...
сите 7 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Најголемата корпоративна полиса издадена во земјава покрива максимална штета до износ од 1,26 милијарди евра. Кај каско осигурувањето ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel