Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Restaurants - wedding receptions & ceremonies (ballrooms & banquet facilities)
 • Restaurants a - z
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • National restaurants
 • Conference Facilities & Services
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Strumica

Bela voda


 • Address : Kliment Ohridski 4
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7549 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Central


 • Address : Marsal Tito 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Emi


 • Address : Goce Delcev 49
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Esperanto


 • Address : Josif Josifovski Svestarot 2
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Gligorov


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilinden


 • Address : Goce Delcev b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Saint George (Sent Dzordz)


 • Address : Kliment Ohridski 105
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Studio-in


 • Address : Gjorgji Vasilev 97
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7544 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tiveriopol


 • Address : Bratstvo Edinstvo 20
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Park


 • Address : Blagoj Jankov-Muceto 5
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Банкарскиот систем е стабилен, има капацитет да ја поддржи економската обнова по ефективното управување со ковид-кризата и ќе биде еден од основните столбови ...
сите 75 | | | веќе видена

Убеден сум дека до крајот на неделава ќе биде објавен четвртиот сет на економски мерки за поддршка на стопанството и граѓаните за справување со последиците од ...
сите 45 | | | веќе видена

Стопанската комора на Македонија излезе со предлог од 25 мерки за помош на стопанството да ја преживее ковид-кризата, синдикатите бараат владината помош ...
сите 123 | | | веќе видена

Ако Германија се повлече од проектот “Северен тек 2“, ќе мора да плати казна вредна од 10 милијарди евра, изјавил член на комитетот на Бундестагот за ...
сите 25 | | | веќе видена

Подното греење е одржлив и економичен систем за греење, но има многу заблуди за тоа како работи. Време е да ги разоткриеме митовите и да ви покажеме зошто овој ...
сите 4 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel