Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Restaurants a - z
 • Beaches
 • Apartments & rooms - hire (rental)
 • National Restaurants
 • Cafes
 • Beauty & Health Spas
 • Conference Facilities & Services
 • Vacation Resorts
 • Saunas
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Tennis Courts
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Hotels in Ohrid


Aqualina/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aura


 • Address : nas.Sv.Stefan b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Belvedere


 • Address : nas.Sv.Stefan b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

City Palas


 • Address : Kej Makedonija 31 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Daljan


 • Address : nas.Daljan b.b., p.faks 170
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7436 км

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Desaret/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DimitrieCategories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Diplomatik plus


 • Address : Partizanska D/14
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva bisera/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip


 • Address : nas.Sv.Stefan b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Flamengo


 • Address : bul.Turisticka 92
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Garden


 • Address : Kej Makedonia 114 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Granit hotel


 • Address : nas.Sv.Stefan b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7442 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Alexandria


 • Address : Kosta Abras b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Cingo


 • Address : Abas Emin 3
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

Categories:

hotels

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Holliday-M (Hotel Holidej-M)


 • Address : nas.Sv.Stefan
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7441 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Mizo


 • Address : Vasil Stefoski 1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7437 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Orce Nikolov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hotel Tino


 • Address : Kej Makedonia 55 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од денеска престана да важи Уредбата со законска сила за примена на Законот за акцизите за време на вонредна состојба, со што повторно стапи во сила Законот за ...
сите 89 | | | веќе видена

Гувернерот на англиската Банка, Ендрју Бејли денеска истакна оти е малку веројатно дека постоечките криптовалути ќе потраат доволно долго за да служат како ...
сите 20 | | | веќе видена

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 86 | | | веќе видена

Како член на Енергетската заедница, Северна Македонија има обврска да усогласи одредени национални закони за енергетика, клима и животна средина со ...
сите 24 | | | веќе видена

Депонентите на пропаднатата Еуростандард банка бараат Уставниот суд итно да решава по поднесената иницијатива од Адвокатското друштво „Кузмановски“ од 28 ...
сите 35 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel