Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Commissions (institutional & government)
 • Government & state institutions
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Commissions (institutional & government)

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

State Election Commission-Tetovo


 • Address : JNA p.n.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agenci for protection of the right to free access to public information


 • Address : bul.Goce Delcev 18 (vo MRT 14 kat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Commission for Protection of Discrimination (Komisija za zastita od diskriminacija)


 • Address : bul.Goce Delcev b.b. kat 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Commission for protection of competition


 • Address : Sv.Kiril I Metodij 54 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzavna Izborna Komisija


 • Address : Sv.Kiril I Metodij 54 (M.H.Jasmin)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Drzavna Komisija Za Upravna Postapka


 • Address : Kej Dimitar Vlahov 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Energy Regulatory Commission of RM


 • Address : Makedonija 25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komisija za hartii od vrednost


 • Address : Makedonija b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lekarska komisija/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regulatorna komisija za domuvanje


 • Address : Rugjer Boskovic b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Republican Commissions for Disabled Persons


 • Address : Varsavska b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

Работно време со странки Пон-Пет 09-13ч

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Commission for Opstruction on Coruption (Drzavna komisija za sprecuvanje na korupcija)


 • Address : Plostad Presveta Bogorodica 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Commission on Appeals (Drzavna komisija za zalbi po javni nabavki)


 • Address : bul.Ilinden 63-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Election Commission - Demir Hisar


 • Address : Bitolska b.b.
 • Place: Demir Hisar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Election Commission - Kocani (Drzavna izborna komisija - Kocani)


 • Address : Rade Kratove 1
 • Place: Kocani
 • Distance: ≈7496 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Election Commission - Ohrid


 • Address : Dimitar Vlahov 57
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Election Commission -Bitola (Drzavna izborna komisija - Bitola)


 • Address : bul.1-vi Maj b.b.
 • Place: Bitola

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Election Commission -Vinica (Drzavna izborna komisija - Vinica)


 • Address : Bel Kamen 13
 • Place: Vinica
 • Distance: ≈7504 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена

Во Скопје, на местото на поранешен „Скопски саем“, наскоро вратите за сите љубители на шопингот ќе ги отвори „Ист Гејт Мол“... Новиот шопинг центар, отварањето ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel