Hauzmajstor plus

ParkingTransport publikQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 02 3120222
  • Faksi: 02 3122818
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1555325393_66.png?t=true&w=300&h=300


HAUZ MAJSTOR PLUS është një kompani profesionale për mirëmbajtjen e higjienës në mjediset e biznesit, të zyrave, ndërtesave të banimit, objekteve të banimit, objekteve industriale dhe depove.

Zgjidhja për pastrimin e lokaleve tuaja të biznesit, zyrave dhe ndërtesave të banimit është e thjeshtë, HAUZ MAJSTOR PLUS është zgjedhja juaj e duhur.

Në varësi të nevojave tuaja ju ofrojmë:
-Pastrim të rregullt të lokaleve tuaja të biznesit dhe zyrave, duke përfshirë cilësinë e detajuar dhe higjienën e mirëmbajtjes (pastrimin) në bazë ditore, javore ose mujore, me marrëveshje paraprake.
-Personeli i trajnuar dhe i pajisur.
-Përdorimi i makinave moderne dhe produkteve cilësore të pastrimit.
-Përshtatje e plotë me orarin tuaj të punës dhe kërkesat tuaja.
-Cilësi e garantuar e shërbimeve tona.
-Vështrim profesional në hapësirë dhe nevojat dhe përcaktimin e një oferte të favorshme.
-Pa shpenzime shtesë.
-Disponueshmëri dhe komunikim i vazhdueshëm.

Duke pasur parasysh faktin se interesi i klientëve tanë është prioriteti ynë kryesor, klientëve tanë u ofrojmë disponueshmëri të vazhdueshme dhe komunikim profesional dhe bashkëpunim dhe në përputhje me marrëveshjet me klientët tanë, HAUZMAJSTOR PLUS ofron 24/7 shërbim, ku ne gjithmonë kemi ekip dezhurn, i cili është përgjegjës për ndërhyrjeve emergjente.

HAUZMAJSTOR PLUS - NJË KOMPANIA, ZGJIDHJE PËR GJITHÇKA!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj