Maplast-M

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Lazar Dimitrov 2-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 070 356951
  • Faksi: 02 2777341
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1504774513_04.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania MAPLAST-M është një kompani e specializuar për shitjen me shumicë të pajisjeve dhe materialeve për ujësjellës dhe kanalizime, sanitari, pajisje për banjo, ngrohje, materiale elektrike, tuba për kopshtari dhe pajisje të tjera që përdoren në projektimin modern dhe ndërtimin e objekteve afariste dhe të banimit, industriale dhe lloje të tjera objektesh.

Filluam punën në vitin 2004 dhe sot mund të thuhet se MAPLAST - M tashmë ka arritur të krijojë një ekip të ri dhe kreativ, i aftë të ndjekë trendet e tregut, kërkesat e konsumatorëve dhe të mendojë në mënyrën e vet të veçantë. Kjo na ndihmon shpejt të krijojmë një pozicion të njohur të tregut dhe të mbetemi në përputhje me vizionin tonë.
Ne kemi një gamë të plotë të produkteve dhe pajisjeve për të kryer instalime kryesore ujësjellësi dhe ujësjellës në objekte ndërtimi. Ne ofrojmë zgjidhjet më bashkëkohore që para së gjithash plotësojnë kërkesat më të rrepta shëndetësore dhe standardet mjedisore, sigurinë maksimale në shfrytëzim, kursimin e ujit dhe të energjisë.

Tubat e ujërave të zeza që ne i prodhojmë, plotësojnë standardet e kërkuara të cilësisë dhe trashësisë. Tubat tanë përdoren për rrjetin e kanalizimit në shumicën e qyteteve të Maqedonisë, por edhe në vendet fqinje (Shqipëri, Bullgari, Kosovë, Serbi ...)

Tubat e kanalizimeve të amvisërisë bëhen sipas të gjitha standardeve dhe posedojnë certifikatat e nevojshme për cilësi.
më shumë
Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Канални решетки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ПВЦ Шахта

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ПЕ црева (тотра)

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Опрема за греење

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Водоводни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Трослојни цевки

Retail Price - VAT Included:Ask for price

ПЕ црева (тотра)


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj