Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Ohrid
 • Tetovo
 • Bitola
 • Radovis
 • Struga
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Furnaces & industrial ovens
 • Bake shops
 • Bakeries
 • Burek
 • Flour products - manufacturers
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • Delicatessens Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furnaces & industrial ovens


Melnica Furna Dime


 • Address : Bosna i Hercegovina b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9436 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Miki


 • Address : Bosko Korcagin 1
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9511 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 23:00 to 07:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nastoski


 • Address : Aleksandar Guso 22
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nikola Kapunka


 • Address : Finska b.b., TC Cento lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 05:00 to 15:00 • Sun from 05:00 to 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Old oven(Stara furna)


 • Address : Anton Cehov 21
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pekara 10


 • Address : Metodija Andonov Cento b.b. (Anton Popov)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9441 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pletvarec


 • Address : Joska Jordanoski 31
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rebus


 • Address : Petar Goncevski-Gile 5
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ridarec


 • Address : Penka Koteska 23
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 22:00 to 11:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal-Rekord


 • Address : Dimitrije Cupovski 10 (Veljko Vlahovik)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stara furna


 • Address : Spase Temelkoski 8
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stipska pastrmalija


 • Address : Nikola Karev b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Super


 • Address : Pero Chicho 58
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Three brothers (Tri broders)


 • Address : Majakovski 24
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 17:00 • Sat from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vinizito


 • Address : Fevruarski pohod 60
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈9442 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vizual


 • Address : Cane Konjarec b.b.
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9511 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zasle


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov b.b. (Lavcanski Pat)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈9535 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatni klasja


 • Address : Dimitar Vlahov 25
 • Place: Veles
 • Distance: ≈9480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zlatno zrno


 • Address : Mende Crvenkoski 3
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈9510 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:30 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zobi Bakery


 • Address : bul.Turisticka 57
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 185 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 11 | | | веќе видена

На реакцијата од опозициската ВМРО-ДПМНЕ за покачувањето на цената на нафтените деривати се јави Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги. Од оваа ...
сите 78 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 78 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel