Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Furnaces & industrial ovens
 • Bake shops
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Furnaces & industrial ovens in Ohrid

Bel Biser Klasik


 • Address : Goce Delcev 99
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feniks


 • Address : 7-mi Noemvri 106
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 00:30 to 00:00 • Sun from 00:00 to 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nastoski


 • Address : Aleksandar Guso 22
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stipska pastrmalija


 • Address : Nikola Karev b.b.
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zobi Bakery


 • Address : bul.Turisticka 57
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zobi Bakery


 • Address : 7-mi Noemvri b.b.
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 21:00 • Sun from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Време зa читање: 2 минути Во моментов, во светот владеат крипто-валутите. Огромниот пораст на вредноста на биткоинот и другите криптовалути ги донесе ...
сите 38 | | | веќе видена

Банкарскиот сектор во годините досега и денес го претставува најздравиот дел на македонската економија и со тоа претставува јавно добро од интерес за целото ...
сите 43 | | | веќе видена

Државата нема голем простор за маневрирање во однос на цените во пазарна економија, потенцираат експертите. На располагање и се три механизми – контрола преку ...
сите 73 | | | веќе видена

Истражувањето на „Евростат“ покажува дека Македонија со речиси 40 часа неделно е четврта земја во Европа со најмногу работни часови, а зад нас се Германија, ...
сите 11 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Џејми Димон, претседател и извршен директор на JPMorgan Chase, го наведе финтек како една од „огромните закани за конкуренцијата“ на ...
сите 13 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel