Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Kavadar
 • Resnjë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Frigoriferë - transport i mallrave
 • Transport dhe shërbime transporti - firma
 • Transport ndërkombëtar
 • Shpedicione
 • Logjistikë
 • Depo Doganore
 • Transporti Kontejnerik
 • Frigoriferë Industrial
 • Aeroplan - Transporti Kargo
 • Transport Me Traget
 • Frigoriferë - Transport I Mallrave – Servis Dhe Montin
Повеќе филтриПомалку филтри

Frigoriferë - transport i mallrave по градови

Bogdanc Gjevgjeli Kavadar Koçanë Kumanovë Manastir Resnjë Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Frigoriferë - transport i mallrave

Interfrigo


 • Adresa: rr.1409 69-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10680 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rive Shped/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Termo King


 • Adresa: Kadinski pat Idrizovo p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10695 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

"Thermo King" është tregtari i parë dhe i vetëm i autorizuar Thermo King dhe ofruesi i shërbimit në Maqedoni.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513064255_05.jpg?t=true&w=300&h=300

Trans Simon


 • Adresa: bul.Aleksandri i Maqedonisë (Edvard Kardel) 1/22
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tu gajs


 • Adresa: Pero Nakov p.n., fahu p.556
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10688 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Umer trejd


 • Adresa: rr.1, f.Qojlijalok 7
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10698 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vers


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 9-A lok.20
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10686 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aliki/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aspera-komerc


 • Adresa: Vesellin Masllesha 10-a
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈10685 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dealtask fresh


 • Adresa: 29-ti Noemvri 1/13
 • Vendi: Resnjë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dema transport


 • Adresa: 14 Maji 57
 • Vendi: Kavadar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evroshped


 • Adresa: Cvetan Dimov 22-2/2
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filip International


 • Adresa: Orizova 8
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruit MB Trejd/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janshped


 • Adresa: Lupço Jordanov, lagja Tri çeshmi 5
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10737 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kav-Komerc


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 15
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10762 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rive Shped


 • Adresa: Izvorski 41
 • Vendi: Bogdanc
 • Distanca: ≈10811 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çilibija 97


 • Adresa: Edvard Kardelj, f.Miravci p.n.
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈10794 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Вкупната вредност на извезените македонски производи во Хрватска изнесува 127 илјади евра на годишно ниво, и е дури 10 пати помал од хрватскиот чија вредност ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj