Termo King

ParkingWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

  • Adresa: Kadinski pat Idrizovo p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10695 км
  • Lokacioni: На исклучување пред наплатна рампа Петровец, спроти сервис Ивеко

  • Telefon 2: 075 478237
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1513064255_05.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Termo King është dileri dhe serviseri i parë i Thermo King në Maqedoni.

Pjesë e rrjetit më të madh të servisit për transport ftohës në botë, 500 servisë në 75 vende dhe mbi 1.400 servise Certi-Tech në Evropë. Një gamë e plotë e zgjidhjeve prodhuese të projektuara posaçërisht për të kontrolluar temperaturën e transportit.

Meqenëse blerja e Thermo King blini transport të sigurt të ngarkesave tuaj, servisim me më shumë se 20 vjet përvojë në transportin ftohje, i cili posedon certifikata Golden dhe Silver Certi-Tech për punë, do të kujdesen për funksionimin normal të pajisjes ftohëse me mirëmbajtjen dhe riparimin e rregullt me pjesë këmbimi origjinale.

Servisi gjendet në rrugën Kadinski p.m, Idrizovë. Në afërsi të qytetit, qendrat më të mëdha të shpërndarjes dhe depo në Shkup, ne jemi gjithmonë stacionin juaj I afërt ku doni të dërgoni mallin tuaj.

Lokacioni ynë është avantazh i juaj logjistike!
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj