Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Fondacione
 • Organizata joqeveritare
 • Shoqata
 • Qendra edukimi
 • Organizata dhe misione të huaja
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Fondacione në Shkup

Fondacioni-Nikola KlusevKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fondi i Hebrejve të Holokaustit të R.M.Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Foundation SPIROSKI


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istrazuvacka reporterska laboratorija-IRL


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 16/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

fondacione, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krimson kapital – Fondacioni zhvillues Krimson


 • Adresa: Çedomir Minderoviq 31-1/3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Makedonija Prezent


 • Adresa: Kosturski Heroi ( 29 Nëntori) 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Maqedoni 2025


 • Adresa: Lluj Paster 1/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metamorfozis


 • Adresa: Apostoll Gusllarot 40
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Profesor D-r Ljupço AjdinskiKategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Qendra e Burimeve Qytetare


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 21
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Regjistri i donatoreve maqedonas


 • Adresa: Rajko Zhinzifov 48
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SHSR Fondacioni-Shërbimi ndërmarrës për të rinjë


 • Adresa: Brigada e 16-të Maqedonase 13-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shkup - Metropolis


 • Adresa: Gjorçe Petrov fahu p.11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км

Kategoritë:

fondacione, shoqata

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stem Academy


 • Adresa: Stadiumi i Qytetit
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Umetnost na ziveenje


 • Adresa: Nerezi e epërme 35
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

Kategoritë:

fondacione

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Teleperformance, германска компанија и лидер во областа на обезбедување корисничка поддршка и дигитални услуги, продолжува со своето ширење низ Македонија, ...
сите 43 | | | веќе видена

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 39 | | | веќе видена

Компанијата Netflix додаде импресивни 9,33 милиони платени корисници во првиот квартал од 2024 година, значително надминувајќи ги очекувањата на аналитичарите ...
сите 3 | | | веќе видена

Синдикалната организација на Водостопанство од Владата бара да им префрли пари за плати и трошоци за гориво, електрична енергија и резервни делови за да ги ...
сите 5 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj