Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Elektrikë
 • Sanitari
 • Hekurishte
 • Ujësjellës - pajisje dhe materiale
 • Ngjyra dhe llaqe - tregti
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Elektrikë në Ohër

Majstorçe


 • Adresa: Pitu Guli 194
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 21:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Olimpik MS/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Çatal


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7866 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Регулаторната комисија за енергетика денеска ќе ги објави новите цени на нафтените деривати кои ќе важат од полноќ. Минатата недела имаше намалување на ...
сите 40 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj