Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Prilep
 • Tetovo
 • Bitola
 • Veles
 • Kocani
 • Kumanovo
 • Struga
 • Kicevo
 • Ohrid
 • Kavadarci
 • Stip
 • Demir Hisar
 • Gostivar
 • Strumica
 • Makedonski Brod
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Flour products - manufacturers
 • Animal feed
 • Mills
 • Feedmills
 • Bakeries
 • Bake Shops
 • Fertilizers
 • Grain & Crop Brokers
 • Agricultural Products - Retail
 • Silos
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
 • Pasta - Manufacturers & Wholesale
 • Food Flavourings & Additives
 • Convenience Grocery Stores
 • Eggs Dealers
 • Confectionery
 • Seed Materials (Seed Shops)
 • Animal Feed - Additives & Premixes
 • Vegetables - Processing
 • Furnaces & Industrial Ovens
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Flour products - manufacturers


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingInternet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

G 8


 • Address : Braka Miladinovi b.b.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7821 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 17:00

Она што започна како скромна мелница, способна за мелење малку пченица дневно, сега е една од најсовремените и конкурентни мелници во земјава со огромен капацитет месечно.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1558944823_54.png?t=true&w=300&h=300

Balkan tritikum-mel


 • Address : s.Neprosteno
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:30 to 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Data plus


 • Address : s.Neprosteno
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Exim (Eksim)


 • Address : s.DZepciste
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kokra e arte


 • Address : s.Poroj
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Matica-2


 • Address : V.S.Bato b.b.
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlin Balkan


 • Address : s.Gepciste
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mlin Polog


 • Address : s.Zelino
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pekon


 • Address : s.Celopek
 • Place: Tetovo
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Promiell


 • Address : s.Kamenjane
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vitamil


 • Address : Magistralen pat Tetovo-Skopje
 • Place: Tetovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito Polog


 • Address : Marsal Tito 134
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7820 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Promet


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Makedonski Brod
 • Distance: ≈7869 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroglobal trejd


 • Address : bul.K.J.Pitu 30-M-2/001
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7853 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agromarket Aleksandar


 • Address : Aleksandar Makedonski 140
 • Place: Prilep

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agropelagonia


 • Address : Borka Stevanoski 8
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7902 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agrovet


 • Address : Zeleznicka 20
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agroz Sa


 • Address : Orde Copela 97
 • Place: Prilep
 • Distance: ≈7900 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Akva Rozita


 • Address : Partizanska 1
 • Place: Kratovo
 • Distance: ≈7897 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aldi as


 • Address : Shidska 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7846 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aldi-kom


 • Address : Sirok Sokak 136-b (Marsal Tito)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7908 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Операциите на Атлантик Група покажаа високо ниво на стабилност во текот на 2020 година и покрај нарушувањата предизвикани од пандемијата КОВИД 19. Компанијата ...
сите 32 | | | веќе видена

Еврокомесарите за буџет и администрација Јоханес Хан, за соседство и преговори за проширување Оливер Вархеји и за економија Паоло Џентолини излегоа со ...
сите 87 | | | веќе видена

Се распрснаа надежите на штедачите дека во пресрет ќе им излезе Уставниот суд. Оваа највисока судска институција, со мнозинство гласови на судиите, не ја ...
сите 57 | | | веќе видена

Земјоделците не беа и не се на агендата на Владата. Кризата не се искористи за да се зајакне нивната улога. Целосно отсуствуваа мерки за индивидуалните ...
сите 54 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel