Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Bitola
 • Strumica
 • Prilep
 • Ohrid
 • Veles
 • Stip
 • Kumanovo
 • Tetovo
 • Krusevo
 • Gostivar
 • Kicevo
 • Gevgelija
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectionery - manufacturers
 • Candy & confectioneries retail
 • Cakes & cake decorations - manufacturers & retail
 • Bakeries
 • Delicatessens restaurants
 • Bake Shops
 • Confectioners
 • Chocolate Manufacturers & Wholesale
 • Mekici Donuts - Manufacturers & Carry Out Orders
 • C&Y Retailers
 • Health & Diiet Food Retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectionery - manufacturers


Saridis natural


 • Address : bul.12-ta Makedonska brigada 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sihanas Cake


 • Address : Petar Mandzukov 18-A
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simper


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov (Lavchanski pat) 51
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simply Delicious/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sisi


 • Address : Vasko Karangeleski 41 lok.1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10768 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 19:00 • Sat from 10:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slake/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatka Kuka


 • Address : Janko Paligora 22
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10768 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatkar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatki zadovolstva


 • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 55/12
 • Place: Veles
 • Distance: ≈10726 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00
 • Пауза: Mon - Fri from 12:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Snezhana


 • Address : Petrino 28
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈10734 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : 11-ti Oktomvri 74
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Specijal


 • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4 kat 2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sweet bite (Svit bajt)


 • Address : Koce Metalec 2-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tagas-Balkan


 • Address : Shula Mina b.b.
 • Place: Krusevo
 • Distance: ≈10734 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasil slat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ve-miks


 • Address : Pero Nakov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10688 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Address : Car Samoil 44
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10769 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladuko/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zafir


 • Address : Ilindenska b.b.
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

„Регулаторната комисија за енергетика (РКЕ) во среда да одржи подготвителна и главна седница на која ќе бидат соопштени цените на блок тарифите, изјави денеска ...
сите 292 | | | веќе видена

Од вторникот почна исплата на пензиите, а со нив стигна и разочарувањето дека тие се пониски за 1.000 денари. Дел од пензионерите збунето прашуваат зошто ...
сите 52 | | | веќе видена

Биткоинот се движи околу границата од 20.000 долари, а неговата неспособност да добие импулс ја зголеми загриженоста кај аналитичарите дека е неизбежен нов ...
сите 25 | | | веќе видена

Антони Пешев, извршен директор на Стопанската комора на Северна Македонија Претходно проговоривме за економската состојба во која ќе се најде државата во ...
сите 23 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel