Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectionery - manufacturers
 • Candy & confectioneries retail
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectionery - manufacturers in Bitola

Bas torta


 • Address : Vasko Karangelevski 41 lam.2 lok.99/101
 • Place: Bitola
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evrokeks


 • Address : Industriska b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Marta


 • Address : Stolarska 1-a
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pikant


 • Address : Krali Marko 16
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 22:00 • Sun from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Simper


 • Address : Nikola Jonkov Vapcarov 51 (Lavcanski Pat)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sisi


 • Address : Vasko Karangelevski 41 lok.1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 19:00 • Sat from 10:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slake/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Slatka Kuka


 • Address : Janko Paligora 22
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7479 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Venera


 • Address : Car Samoil 44
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zaga


 • Address : Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 273 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 36 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel