Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumica
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Confectionery - manufacturers
 • Candy & confectioneries retail
 • Delicatessens restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Confectionery - manufacturers in Strumica

Bagi


 • Address : Cvetan Dimov 88
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Biser


 • Address : Blagoj Jankov-Muceto b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 06:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Candy (Kandi)


 • Address : Krusevska 169
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dijana


 • Address : Stiv Naumov 159
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7541 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Jasoni-g


 • Address : Naroden Front b.b.
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Resana


 • Address : Mladinska 8
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7543 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 06:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vasil slat/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Над 6 000 текстилни работници во земјава минатата недела се испратени дома, на колективен одмор, кој ќе им трае две недели. Бизнис секторот оваа одлука, која ...
сите 262 | | | веќе видена

Во првите три месеци од годинава се потпишани договори со три странски компании со вкупен износ од 50 милиони евра, а во тек се преговори за уште 15 нови ...
сите 32 | | | веќе видена

Обезбедивме еден милион евра неповратни финансиски средства за организација на најмалку 40-тина настани, за чија реализација очекуваме да бидат ангажирани ...
сите 7 | | | веќе видена

Одлуките и мерките на Народната банка донесени од почнувањето на корона-кризата наваму се позитивно оценети на Пролетните средби на ММФ и Светската банка, ...
сите 37 | | | веќе видена

Најголемата македонска ИТ компанија „Анхоч“, свечено го отвори својот нов ексклузивен салон, наречен Анхоч Action, со локација во Скопје Capitol Mall. На ...
сите 6 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel