Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Coffee to go
 • Cafes
 • Juice bars
 • Fast food restaurants
 • Salad bar
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Coffee to go in Skopje

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

Mulliri Vjeter


 • Address : Kamen Most b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

Ние ви овозможуваме прекрасно кафе за носење (coffee to go) кое не само што ќе се прилагоди на вашиот брз жвот, туку и има најдобар вкус и висок квалитет.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573026556_42.png?t=true&w=300&h=300

Mola coffee


 • Address : Sali Asin 29
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 21:00

Categories:

coffee to go, cafes

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608027671_33.png?t=true&w=300&h=300

B coffee


 • Address : Jordan Mijalkov 40-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км

Categories:

coffee to go, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BTA Makedonija


 • Address : Skopje International Airport
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10697 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bastion Plaza


 • Address : Avtopat E-75
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Broz kafe


 • Address : Crvena Voda 4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00 • Sun from 09:00 to 00:00

Categories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cafe bar-Kino Karpos


 • Address : Blagoj Davkov 2 lok.34
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coffee Lab


 • Address : 11-ti Oktomvri 23-b
 • Place: Skopje

Categories:

coffee to go, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Coffeе and Friends


 • Address : Dame Gruev 16/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 20:00

Categories:

coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : bul.Partizanski odredi 21-a/2-4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : TC Leptokarija
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 11:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kafe Zoi


 • Address : bul.Jane Sandanski 82
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10687 км

Categories:

coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kahava coffe shop


 • Address : Mihail Cokov 6
 • Place: Skopje

Categories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaldrma Kafe


 • Address : Mihail Cokov 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10683 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat - Sun from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kofeeland


 • Address : Bul.Partizanski Odredi 93
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 19:00 • Sat from 07:00 to 14:00

Categories:

coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kofitajm 2Categories:

coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad cafe bar


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad kafe bar


 • Address : Gradski Park pred malata fontana
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

PaladiumCategories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pica Marko


 • Address : Rr.8 nr.56-a, Lagja Ilinden
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Play City Cafe


 • Address : Lјubljanska 4, City Mall ground floor
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes, coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Skopje station cafe


 • Address : Nikola Kljucev 14
 • Place: Skopje

Categories:

coffee to go

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 76 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Во предвидениот рок е реализирана втората фаза на „Проектот за наводнување на јужната долина на реката Вардар“, што за земјоделците значи намалување на ...
сите 18 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Народната банка е лидер во регионот на Западен Балкан во активностите за поддршка на развојот на финтек-секторот. Македонија е ...
сите 25 | | | веќе видена

Пратеничката од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Благица Ласовска, имаше моќна и жестока реакција за време на собраниската расправа за ребалансот на буџетот. Во својот ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel