BTA Makedonija


 • Address : Skopje International Airport
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7867 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Industry Service


  • Address : bul.Jane Sandanski 113-a/1
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 15:30

  Industry Service is the market leader in Macedonia for organized nutrition and industrial catering as a service intended for the needs of the industry.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1549440588_24.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone7 days a weekAirconditioned

  Mulliri Vjeter


  • Address : Kamen Most b.b.
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 00:00 • Sun from 10:00 to 00:00

  Ние ви овозможуваме прекрасно кафе за носење (coffee to go) кое не само што ќе се прилагоди на вашиот брз жвот, туку и има најдобар вкус и висок квалитет.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573026556_42.png?t=true&w=300&h=300

  Mola coffee


  • Address : Sali Asin 29
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7852 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 21:00

  Categories:

  coffee to go, cafes

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1608027671_33.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Време зa читање: 3 минути ,,Анализата на распишаниот јавен оглас пред два дена, како и лошатата финансиска соостојба на АД ,,Пошта” покажува дека 80% од ...
  сите 19 | | | веќе видена

  Ова е уште една година која хотелиерите ќе сакаат да ја заборават. И 2021 макеоднските хотели ќе ја завршат со загуба затоа што сезоната не може да се спаси со ...
  сите 20 | | | веќе видена

  150-те милиони евра странски инвестиции во првиот квартал од годинава е добар индикатор за стабилноста, сигурноста и извесноста за водење бизнис која постои во ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
  сите 66 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel