Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Juice bars
 • Coffee to go
 • Salad bar
 • Cafes
 • Health & diiet food retail
 • Restaurants A - Z
Повеќе филтриПомалку филтри

Juice bars по градови

Kicevo Ohrid Skopje Strumica Tetovo

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Juice bars

M House


 • Address : Boris Kidric n.nr.
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

M House


 • Address : Ilindenska 301
 • Place: Tetovo
 • Distance: ≈7393 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bu


 • Address : Leninova 12
 • Place: Strumica
 • Distance: ≈7542 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 00:00 • Sat from 07:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Crux bar


 • Address : Majka Tereza 60 lok.3
 • Place: Skopje

Categories:

juice bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruit Box


 • Address : Kliment Ohridski 100
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruit land (Frut lend)


 • Address : bul.Jane Sandanski 40
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Categories:

juice bars, salad bar

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : bul.Partizanski odredi 21-a/2-4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fruttissimo juice bar


 • Address : TC Leptokarija
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 17:00 • Sat from 11:30 to 15:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juice bar (Dzus bar)


 • Address : Aminta III b.b. (Leninova)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:30 to 00:00 • Fri - Sat from 08:30 to 01:00

Categories:

juice bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Juicy&Co


 • Address : Ljubljanska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad cafe bar


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nomad kafe bar


 • Address : Gradski Park pred malata fontana
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Presto/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Squeeze Me (Skviz mi)


 • Address : Vasil Glavinov 14
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00 • Sat from 08:00 to 20:00 • Sun from 08:00 to 17:00

Categories:

juice bars

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vega


 • Address : Franklin Ruzvelt 20
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 20:00 • Sat from 09:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velo cafe


 • Address : Gradski Park pred diskotekite
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Velo cafe


 • Address : Gradski Park 151/9-1
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vintage Cafe


 • Address : bul.Osloboduvanje 74
 • Place: Kicevo
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 01:00 • Sat from 08:00 to 02:00 • Sun from 09:00 to 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од Занаетчиската комора со отворено писмо реагираат поради неисплатените сретства за финансиска помош за октомвриската плата. Во продолжение го пренесуваме ...
сите 27 | | | веќе видена

Во организација на Асоцијацијата на финансиски друштва на Северна Македонија, денеска се одржа презентација на резултатите од второто годишно истражување за ...
сите 22 | | | веќе видена

Директорот на Агенцијата за финансиска поддршка во земјоделството и руралниот развој, Николче Бабовски, заедно со заменик министерот за земјоделство, шумарство ...
сите 33 | | | веќе видена

Првата фотонапонска централа во земјата која истовремено произведува електрична енергија од сонцето и од одблесокот на светлината се инсталираше во Неготино од ...
сите 39 | | | веќе видена

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 52 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel