Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Resen
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Chocolate manufacturers & wholesale
 • Confectionery
 • C&y retailers
 • Coffee - wholesale merchants
 • Confectionery - manufacturers
 • Food Manufacturers
 • Cakes & Cake Decorations - Manufacturers & Retail
 • Food - Dealers & Distibutors
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Pasta - Manufacturers & Wholesale
 • Food Wholesalers
 • Bakeries
 • International Companies - Representative Offices
 • Ice Cream - Manufacturers & Dealers
 • Wedding - Catering & Caterers
 • Online Shopping
 • Distilled Spirits - Merchants
 • Fruit - Processing, Manufacturers & Wholesalers
 • Sauces & Pickles
 • Delicatessens Restaurants
Повеќе филтриПомалку филтри

Chocolate manufacturers & wholesale по градови

Bitola Gevgelija Kumanovo Prilep Resen Skopje Struga Strumica Tetovo

Радиус (100км)

Chocolate manufacturers & wholesale

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Kraskomerc headquaters and shop


 • Address : Dame Gruev 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10685 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krin


 • Address : Vasil Glavinov 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00 • Sun from 09:00 to 14:00

Cakes, cookies, small pastries, chestnut puree, sweet wheat, biscuits, Saints day bread, cheese crackers...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300

Leonidas


 • Address : Ljubljanska, Siti Mol 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 10:00 to 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Leska Kraft 88


 • Address : s.Drslajca
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lindt


 • Address : Maksim Gorki 3
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 21:00 • Sat from 10:00 to 18:00 • Sun from 10:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lorden


 • Address : Dimitija Chupovski (Veljko Vlahovikj) 22-1/7
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nestle Adriatik


 • Address : bul.8-mi Septemvri (Oktomvriska revolucija) 16
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10682 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Piksen Miks-Lindt


 • Address : bul.Makedonija 13-5/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00 • Sat from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pilot LTC


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈10684 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 21:00 • Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 10:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sisi


 • Address : Vasko Karangeleski 41 lok.1
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈10768 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:30 to 19:00 • Sat from 10:30 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Swisslion Agroplod/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

la ganache


 • Address : M.T.Gologanov (Ivo Lola Ribar) 64-a
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Регулаторната комисија за енергетика донесе Одлука со која се врши намалување на малопродажните цени на нафтените деривати во просек за 2,39% во однос на ...
сите 119 | | | веќе видена

Министерот за транспорт и врски, Благој Бочварски , денеска заедно со директорот на ЈП за државни патишта, Ејуп Рустем и, извршија увид во градежните ...
сите 22 | | | веќе видена

Портфолио менаџерите во Генерали Инвестментс составија резиме за тековните случувања кои влијаат врз пазарот на капитал и актуелни совети за инвеститорите. ...
сите 36 | | | веќе видена

Во Монографијата за Стопанската комора на Македонија ќе ги најдете на едно место сите најзначајни иницијативи кои оставиле белег во македонската економија ...
сите 52 | | | веќе видена

Европската енергетска криза ги остежнува активностите од зеленото сценарио, и во Европа и кај нас, изјави генералниот директор на АД ЕСМ, Васко Ковачевски, на ...
сите 44 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel