Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Lounge bars
 • Restaurants a - z
 • Coffee to go
 • Children's game centres, entertainment & nursing
 • Fast Food Restaurants
 • Pizzerias - Restaurants
 • Sport Centres, Facilities, Fields, Playgrounds & Courts
 • Candy & Confectioneries Retail
 • Coffee - Wholesale Merchants
 • Restaurants - Pubs
 • Tennis Clubs
 • Catering
 • Restaurants - Wedding Receptions & Ceremonies (Ballrooms & Banquet Facilities)
 • Tennis Courts
 • Night Clubs
 • Biliard, Snooker & Pool Centres (Halls)
 • Discoteques
 • Juice Bars
 • Swimming Pools
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Skopje


7 grama Espreso Studio


 • Address : bul.Partizanski Odredi 64-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 00:00 • Sat from 08:30 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 grama Espreso Studio


 • Address : Vasil Gorgov 33-A/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 11:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

7 grama Espreso Studio


 • Address : Bul.Jane Sandanski 11 lok.27
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 00:00 • Sun from 11:00 to 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ABC


 • Address : bul.Ilinden 94-а
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ATK Premium Klub


 • Address : bul.8-mi Septemvri 13
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км
 • Working Hours: Mon - Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Иновативно место со нов стил во градот, направено со голема љубов, со цел да Ви понуди незаборавни моменти во секојдневниот живот...

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1583912449_99.png?t=true&w=300&h=300

Aerodrom Bar


 • Address : Bul.Jane Sandanski 71-A
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aga


 • Address : Blagoja Parovik 1/1
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 01:00 • Sun from 10:00 to 01:00

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Albion Forever


 • Address : Kemal Sejfula 7-b
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alka Compleks


 • Address : s.Dolno Sonje
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

All day bar


 • Address : Plostad Skenderbeg
 • Place: Skopje

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Alo alo


 • Address : Ljubljanska 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Amika


 • Address : Kej 13-ti Noemvri, GTC kat 1 lok.241
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aperitivo bar


 • Address : Aminta III b.b. (Leninova)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aristok club


 • Address : Jani Lukrovski 5 lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art carting center


 • Address : bul.8-mi Septemvri b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Art kafe


 • Address : GTC suteren lok.426
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astera Lounge Bar&Kids Club/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astoria


 • Address : Majka Tereza 17 (Vodnjanska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Astra Kafe


 • Address : 23-ti October 18-a lok.2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

B coffee


 • Address : Jordan Mijalkov 40-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

Categories:

coffee to go, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Народната банка ги отфрла како целосно неточни обвинувањата на Трифун Костовски, еден од доминантните сопственици на „Еуростандард банка“ АД Скопје – сега во ...
сите 130 | | | веќе видена

Непрекинатото навремено објавување квалитетни статистички податоци и во специфичните околности наметнати од пандемијата на Kовид-19 е клучно за економијата, ...
сите 61 | | | веќе видена

Странските инвестиции продолжуваат во државата, преговараме за инвестиции вредни три милијарди евра, а Владата ќе поддржи уште 40 нови домашни инвестиции со ...
сите 48 | | | веќе видена

Httpool додаде нова возбудлива платформа во своето портфолио и отсега е ексклузивен претставник на Spotify за огласување во Србија, Хрватска, Словенија, ...
сите 27 | | | веќе видена

Поголемиот број од граѓаните на Европска Унија стравуваат од директните последици од кризата со новиот корнавирус врз личната финансиска ситуација или повеќето ...
сите 16 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel