Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Beaches
 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Ohrid


Kadmo Beach (Kadmo Plaza)


 • Address : Naum Ohridski, Studencista P-2
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuba Libre


 • Address : Naum Ohridski 10-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км

Categories:

cafes, beaches

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Fabrique


 • Address : Dimitar Vlahov 57-a
 • Place: Ohrid

Categories:

lounge bars, cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

La Terrasse


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli b.b. lok.237
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Letnica


 • Address : Sv Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Thu from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Liquid


 • Address : Kosta Abras 17
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metropolis


 • Address : nas.Sv.Stefan
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Milenium Palas


 • Address : Kej Makedonia b.b. (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Objectif


 • Address : Kej Makedonia 12 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pantelejmon


 • Address : Kuzman Kapidan 84
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Plan B-caffe


 • Address : Partizanska 8
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

SU


 • Address : Kej Makedonia 91-a (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stils


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 124
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vila Tabana


 • Address : Car Samoil 11
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 09:00 to 00:00 • Fri - Sat from 10:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vladi


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 124
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zigolo


 • Address : Kej Makedonia b.b. (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Пролонгирање на роковите за поднесување на годишни сметки и финансиски извештаи преку законски измени на Законот за трговски друштва со цел подобрување на ...
сите 68 | | | веќе видена

Дали заврши времето на исплата за патни и дневни трошоци и до 2.000 евра месечно по пратеник, или тоа се должи на новонастанатите здравствени околности во ...
сите 5 | | | веќе видена

Здружението на оштетени штедачи на „Еуростандард банк” апелира за приоритетно постапување на Уставниот суд во случајот со пропаѓањето на банката. „Поминаа ...
сите 37 | | | веќе видена

Кога Британецот Колин Ор (40) преку веб-страница за запознавање ја запозна Украинката Олга Марченко, тој помислил дека тоа е љубовта на неговиот живот. Тој ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel