Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Cafes
 • Restaurants a - z
 • Beaches
 • Hotels
 • Дома си е дома - туристички аранжмани
 • Lounge Bars
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Cafes in Ohrid


Adil


 • Address : Goce Delcev 368
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Aquarius


 • Address : Kosta Abras b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach Kaneo (Плажа Канео)


 • Address : Koco Racin b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 09:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach Restaurant Potpesh


 • Address : Kosta Abras b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sun from 08:00 to 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Beach bar 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bela Vista


 • Address : Biljanini Izvori b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

BukovskiCategories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Cafe Milenium


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 116
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Connect bar


 • Address : bul.Partizanski Odredi 5
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dak Kafe


 • Address : Kej Maqedonia 1 (Kej Marshall Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dva Bisera Letnica


 • Address : Sv.Kliment Ohridski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 00:00 • Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Egoist beach bar


 • Address : Naum Ohridski 10
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Galery (Galerija)


 • Address : Sv.Kliment Ohridski 110
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gate of Heaven


 • Address : Jane Sandanski b.b.
 • Place: Ohrid
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjoce/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gjovani


 • Address : Naum Ohridski 10-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7440 км
 • Working Hours: Mon - Wed , Thu , Sun from 08:00 to 00:00 • Fri - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Holivud


 • Address : s.Volino
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IT cafe


 • Address : Makedonski Prosvetiteli 1-a
 • Place: Ohrid

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Irish Pub Dablin


 • Address : Kej Makedonia 45 (Kej Marsal Tito)
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kadmo


 • Address : Kosta Abras 9
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 00:00 • Sat from 09:00 to 01:00

Categories:

cafes

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Празникот на шопингот и попустите e се пополуарен низ годите кај нас, па со нетрпение купувачите очекуваат да се впуштат во потрага по добри зделки и попусти ...
сите 37 | | | веќе видена

Фејсбук и неговите партнери се подготвуваат да ја пуштат криптовалутата „Либра“ веќе во јануари следната година, објави денеска „Фајненшл тајмс“, повикувајќи ...
сите 25 | | | веќе видена

Конзорциумот на домашни и странски инвеститори „Интернешнал фреш фуд“ денеска во Гиновци го означи почетокот на својата инвестиција која во следните пет години ...
сите 41 | | | веќе видена

„Претставувајќи ја Конституенцата на којашто припаѓа Северна Македонија ќе се залагам ММФ и натаму да дава силна поддршка за вашата земја, во спроведувањето на ...
сите 49 | | | веќе видена

Во серијалот компании кои вложуваат во своите вработени, разговараме со Елена Лазова, која во моментов раководи со маркетинг секторот во семејната компанија, ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel