Bulevar Hotel


 • Address : bul.Partizanski Odredi 153
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7420 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  ParkingInternet access24 hoursAirconditionedCards acceptedChildren welcomeSwimming pool

  Vila Dionis


  • Address : nas.Lagadin
  • Place: Ohrid
  • Distance: ≈7443 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 00:00 to 00:00

  Vila Dionis is located in the elite tourist village Lagadin, 7km from Ohrid.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1530102570_7.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone24 hoursAirconditionedChildren welcome

  Konak Nestor


  • Address : ul.20, s.Saraj 5
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7418 км

  “Konak Nestor” has existed since 2015. It has 4 apartments connected to the restaurant “Oreov Lad” with room service for breakfast, lunch and dinner.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1596011256_74.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingInternet accessAirconditioned

  House of Sokolovi


  • Address : Josif Daskalov 5
  • Place: Kratovo
  • Distance: ≈7470 км

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1638536891_93.png?t=true&w=300&h=300

  Internacional Palas


  • Address : 8-mi Septemvri (Marshal Tito) 40
  • Place: Veles

  ЛУКСУЗЕН ХОТЕЛ И РЕСТОРАН ВО ЦЕНТАР НА ГРАД ВЕЛЕС

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1652775142_6.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Сојузот на синдикати на Македонија денеска излезе со реакција по изгласувањето на законските измени на предлог на Министерството за економија работниците во ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Германската фармацевтска компанија „Гересхајмер“ денеска објави дека ќе инвестира 126 милиони евра во нова фабрика во ТИРЗ Скопје 2, што е рекордна инвестиција ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Пред почетокот на жетвата земјоделците бараат откупната цена за пченицата да се движии од 20 до 22 денари за килограм, но исто така бараат да добијат и ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Антони Пешев, извршен директор на Стопанската комора на Северна Македонија Претходно проговоривме за економската состојба во која ќе се најде државата во ...
  сите 73 | | | веќе видена

  Пелетите кога се појавија, можеа да се најдат по 200 денари за вреќа од 15 килограми, лани во екот на сезоната, толкава вреќа чинеше 290 денари, а сега веќе ...
  сите 24 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel