Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Bakeries
 • Bake shops
 • Candy & confectioneries retail
 • Burek
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bakeries in Ohrid

Almiko


 • Address : Partizanska b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:00 to 19:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Almiko


 • Address : bul.Turistichka b.b.
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 17:00 • Sun from 07:00 to 15:00

Categories:

bakeries, bake shops

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Anabela/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bulevar


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli, TC Amam b.b.lok.27
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gabres


 • Address : Momchilo Jordanoski 110
 • Place: Ohrid

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gabres 2021


 • Address : Vanco Pitoseski 44/18
 • Place: Ohrid

Categories:

bake shops, bakeries

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilince 2/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zito leb/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Шокот што го предизвика војната во Украина врз цените на примарните производи на светските берзи придонесе за поголема нагорна корекција на стапката на ...
сите 77 | | | веќе видена

Првите објавени финансиски извештаи на еден од мега ланците ги урниса акциите на сите конкуренти, а тоа го потопи барометарот S&P; 500 , а по принципот ...
сите 13 | | | веќе видена

ИутеКредит Македонија овој месец бележи 35.000 издадени Mastercard картички од почетокот на соработката со овој интернационално етаблиран финансиски бренд. По ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel