Bajadera


 • Address : bul.Makedonski Prosvetiteli 9-a
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7866 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Tulumba

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Cake roll

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Papucaka

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Fruit dream

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Indijanki

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Truffles

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Truffles

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Baklava

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Cakes for visit

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Fruit cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Kinder cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Ekleri

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Choco paste cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Princess donut

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Markiza cake

  Retail Price - VAT Included:Ask for price

  Ohrid cake


  See our products at

  Suggested results for your search terms:

  ParkingPublic transport7 days a weekAirconditionedCards accepted

  Krin


  • Address : Vasil Glavinov 3
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7851 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 23:00 • Sun from 09:00 to 14:00

  Cakes, cookies, small pastries, chestnut puree, sweet wheat, biscuits, Saints day bread, cheese crackers...

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1587560615_91.png?t=true&w=300&h=300
  Parking7 days a weekAirconditionedCards acceptedDelivery

  Delicia


  • Address : Finska 185
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7856 км
  • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 22:00 • Sun from 07:30 to 22:00

  HANIBAL - Pastry shop & Bakery deals with production of cakes and pastries, bread and baked goods.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1465990811_99.jpg?t=true&w=300&h=300

  Secret Cake


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj) 47/k lok.1
  • Place: Skopje

  Secret Cake е основана како фамилијарен бизнис, во 2021год со долгогодишна идеа и реализација.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1639561271_03.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Рецесија за годинава во моментот не се очекува. И покрај сите предизвици, сите релевантни меѓународни финансиски институции сепак предвидуваат економски раст, ...
  сите 120 | | | веќе видена

  Политиките на раст на платата ќе продолжат. Владата и во услови на најголема светска криза продолжува со засилена динамика да работи на зголемувањето на ...
  сите 55 | | | веќе видена

  Турската лира деновиве падна во однос на доларот на петмесечен минимум, во услови на општа распродажба на акции и валути на пазарите во развој поради лошите ...
  сите 28 | | | веќе видена

  Време зa читање: 5 минути Иутекредит ги објави неревидираните резултати од за првиот квартал од 2022 година. СТРАТЕШКИ ДОСТИГНУВАЊА Вкупниот број на клиенти се ...
  сите 8 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel