Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Abrasive blasting (sandblasting)
 • Welding services
 • Corrosion - prevention & control
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Abrasive blasting (sandblasting) in Skopje

Alpha Nemetali (Alfa Nemetali)


 • Address : Boris Trajkovski b.b. (Prvomajska)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7429 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metal Plast DTGJ


 • Address : Boris Trajkovski 32/4 (Prvomajska)
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Servis Ceko


 • Address : Jadranska Msgistrala b.b. (Kacanicki pat)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7421 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Опозициската ВМРО-ДПМНЕ продолжува да ја манипулира јавноста во врска со воведувањето на еколошка такса за горивата со намера да создаде страв кај граѓаните и ...
сите 243 | | | веќе видена

Во рамки на Skopje Economic Forum, директорот на Агенцијата, г-дин Дејан Павлески оствари средба со г-дин Јоанис Смирлис, Генерален секретар за меѓународни ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel