Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Куманово
  • Битола
  • Тетово
  • Штип
  • Прилеп
  • Гостивар
  • Струмица
  • Велес
  • Струга
  • Охрид
  • Кочани
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Гевгелија
  • Радовиш
  • Свети Николе
  • Виница
  • Дебар
  • Берово
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
  • Гинеколошки ординации
  • Клиники и клинички центри
  • Лаборатории - биохемиски
  • Болници
  • Амбуланти
  • Поликлиники
  • Педијатрија - Педијатриски Ординации
  • Стоматолошки Ординации (Забари)
  • Интернистички Ординации
  • Кардиолошки Ординации
  • Ортопедски Помагала
  • Здравствени Домови И Заводи
  • Инвалидски Колички
  • Физикална Терапија - Ординации
  • Психијатриски Установи
  • Лаборатории - Дијагностички
  • Уво, Нос И Грло - Ординации
  • Дерматолошки Ординации
  • Медицина На Труд
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Здравство


Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Ихтус ремедиум


  • Адреса: Кукушка 8
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

Ихтус ремедиум е амбуланта за деца и возрасни. Др. Ирена Витановска - Специјалист по семејна медицина.

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

Синлаб (Адриалаб)


  • Адреса: Антон Попов 1 лок.3,4,5 (Огњан Прица)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 18:00 • Саб од 08:00 до 12:00

ПЗУ СИНЛАБ дијагностичка лабораторија со биохемиска лабораторија и микробиолошка лабораторија нуди услуги од доменот на лабораториска хумана медицина (медицинска биохемија и микробиологија).


Алба Медика


  • Адреса: с.Слатино
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Алба Ортодент


  • Адреса: Штипска 61
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Аљ Медика


  • Адреса: с.Челопек
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7828 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

амбуланти

АР Медика


  • Адреса: ул.160 бр.1
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 14:00

Бами кор медика


  • Адреса: Благоја Тоска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Бленда медика


  • Адреса: с.Стримница
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7827 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00 • Саб од 08:00 до 13:00

Витаксија


  • Адреса: Љуботенска 60
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 20:00

Влера


  • Адреса: с.Боговиње
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7822 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Диагностика


  • Адреса: Цветан Димов 7
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7819 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 14:00

Доктор Хидајет


  • Адреса: Благоја Тоска 51
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00 • Саб од 10:00 до 14:00

Д-р Абаз Алили


  • Адреса: Киро Ристоски-Дрнц
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30 • Саб од 09:00 до 14:00

Д-р Аниф


  • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Д-р Весна


  • Адреса: Мехмет Паша Дерала б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

Д-р Газменд


  • Адреса: 29-ти Ноември б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7820 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

Д-р Гезим


  • Адреса: с.Камењане
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7821 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 16:00

Француската компанија за луксузни добра „Луј Витон Мо Хенеси“ (LVMH) ја купува хотелската групација „Белмонд“, во рамки на договор чија вредност компанијата ја ...
сите 23 | | | веќе видена

Германската економија останува на патот на растот благодарение на силната локална побарувачка, иако позитивниот тренд се забавува поради сложената комерцијална ...
сите 15 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи